Конференція “Медіація для бізнесу”

В умовах недостатнього фінансування та надмірної завантаженості справами української судової системи, тотальної недовіри бізнесу і громадян до судової гілки влади – запровадження процедур медіації сприятиме вдосконаленню механізмів захисту прав громадян, підприємців.

Серед альтернативного вирішення правових спорів фвахівців та бізнес привертає увагу медіація. Цей метод є успішним у багатьох сферах суспільних відносин, стосується широкого кола питань. Найбільш поширеним є проведення медіації у врегулюванні цивільних, господарських, трудових та сімейних спорів.

Сучасна європейська концепція системи врегулювання спорів шляхом медіації заохочує сторони до самостійного пошуку взаємоприйнятних рішень, оскільки змагальні методи врегулювання спорів у судах нерідко є економічно високовитратними як для держави, так і для суб’єктів господарської діяльності, пересічних громадян. Зарубіжний досвід свідчить, що медіація є не тільки засобом «розвантажити» судову систему у процесі розгляду спорів, але й засобом зменшення ризиків виникнення повторних конфліктів.

 

Про сьогодення української медіації та бізнес-медіації зокрема говоритимемо під час конференції «Медіація для бізнесу», яка відбудться 20 травня 2016 року у Львові.

ЧАС: 10.00-17.00

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:  актовий зал Львівської ТПП (Стрийський парк, 14),

ОРГАНІЗАТОР:  Центр медіації при Львівській ТПП

СПІВОРГАНІЗАТОРИ: НАМУ, Львівський Центр Медіації

ЗАВДАННЯ:

Почати діалог з представниками бізнесу щодо питань:

  • Що медіація може дати бізнесу? Яка від неї користь?
  • Як бізнесменів витягнути з непродуктивних та корумпованих судів? У бізнесу є реальний інструмент позасудового врегулювання конфліктів-медіація. Як скористатися цим інструментом?
  • Головне: сформувати попит в бізнес середовищі на медіацію. Дати відповідь на запитання бізнесу: “Що я з цього буду мати?” Це головна мета: дати бізнесу відповідь, чим медіація їм буде корисна. А наша задача- досягти цієі мети.

Показати переваги медіації та використання медіаційних навичок у бізнесі:

  • Ефективні переговори
  • Врахування інтересів співробітників (здоровий клімат у колективі)
  • Превентивні заходи щодо запобігання конфліктам.
  • Вирішення конфліктів.

ДОПОВІДІ:

Використання можливостей торгово-промислових палат для промоції медіації як послуги для підприємців.

roman_baranРоман БАРАН, юрист, віце-президент Львівської ТПП (диплом медіатора Академії Мюнхенської ТПП).

 

 

 

 

Медіація між бізнесом та владою: неможливе можливо!

lyskoАнна ЛИСКО, адвокат, директор Львівського центру медіації, член НАМУ, помічник народного депутата України,    сертифікований Національною асоціацією адвокатів України тренер з медіації в адміністративному процесі у заходах  підвищення кваліфікації адвокатів, член Асоціації правників України. Співавтор низки науково-практичних посібників.

 

 

 

Медіація як спосіб зниження рівня конфліктності.

GrycynaВолодимир ГРИЦИНА, консультант-радник Центру Європейської дипломатії та медіації.

 

 

 

 

Управління конфліктами на підприємстві за допомогою медіації.

GrycyshynaМАРИНА ГРІЦИШИНА, юрист ТОВ «ВІНД ПАУЕР», сертифікований бізнес-медіатор (диплом медіатора Академії Мюнхенської ТПП).

 

 

 

 

Медіація на щодень: переваги медіації при укладенні договорів.

svitlanaСвітлана ІЛЬНИЦЬКА, адвокат, член правління Львівського центру медіації, аспірант ЛНУ ім. І.Франка, помічник  народного депутата України, член Асоціації правників України. Має практичний досвід проведення медіацій у  сфері комерційних конфліктів.

 

 

 

Переваги медіації для вирішення спорів у зовнішньоекономічній діяльності: досвід Європейського Союзу.

motylВолодимир МОТИЛЬ. Генеральний директор ДРЕБЕРІС ТОВ, голова Комітету ЗЕД при Львівській ТПП,  член Центру медіації при ЛТПП, бізнес-консультант, доцент,  кандидат юридичних наук, магістр права LL.M (університет Байройт, Німеччина), магістр поглиблених міжнародних студій M.A.I.S.( Віденська дипломатична академія),диплом медіатора Академії Мюнхенської ТПП

 

 

 

Використання медіаційних навичок у бізнесі для його зростання.

jelisjejevАндрій ЄЛІСЄЄВ, керівник Центру медіації при ЛТПП, керуючий партнер аудиторских та консалтингових фірм («Контракти-Аудит», «Дебет-Кредит Консалтинг», «Центр Бізнес-сервісу», «Тренінг Центр»). Практикуючий бізнес-тренер з 1995 року, кандидат економічних наук, САР, DipFA. Сертифікований аудитор з 1995 року. Стажування у США (2006 р.) за грантовою програмою USAID. Диплом ISMM (The Institute of Sales&Marketing Management). Диплом медіатора Академії Мюнхенської ТПП.

 

 

Вартість участі у конференції:  240 грн., у т.ч. 40 грн ПДВ.

 

Заявки на участь у конференції просимо надсилати на email: org@cci.lviv.ua, orginform@cci.lviv.ua,

тел/факс: +38 032 295 01 59, 276 79 72,

Контакт: Уляна БЕНЬО